Mahalle Muhtarlarıyla 1.İstişare Toplantısı Yapıldı.
Mahalle Muhtarlarıyla 1.İstişare Toplantısı Yapıldı.
Bu yazı kez okundu.
21 Şubat 2015 20:55 tarihinde eklendi
Etiketler :

30 Mart Yerel Seçimlerde Kemah Belediye Başkanı seçilen Osman Kemal Aslan, Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelerek, istişarede bulundu.

İlçede yapılan çalışmalar ve mahallelerde muhtarların tespit ettikleri sorunların görüşüldüğü toplantıda, Başkan Aslan, mahallelerde tespit edilen sorunların çözülmesi için muhtarlarla el ele çalışacaklarını belirtti.

Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, seçim sürecini geride bıraktıklarını ifade ederek, “30 Mart seçimlerinde sizler Muhtarlığa, bizde Belediye’de göreve geldik. Devraldığımız bu onurlu bayrağı, sizlerle birlikte en güzel şekilde taşıyacağız.

10 Mahalleden oluşan İlçemizin, 2434 nüfusu var. Seçim çalışmalarımızda, ‘Biz sadece seçimden seçime değil, her zaman mahallelerimizi ziyaret edeceğiz’ diye söz verdik. Bu sözümüzü de yerine getireceğiz. Bundan sonraki süreçte de siz değerli muhtarlarımızla iletişim ve istişare halinde olacağız” dedi.

Ramazan ayı boyunca İlçede yapılacak çalışmaları da muhtarlarla paylaşan Başkan Aslan, “Ramazan ayının İlçemizde daha coşkulu geçmesi için hep birlikte çalışacağız. Bu yıl Ramazan ayı sloganımızı ‘Her Sofrada Bir Sıcak Aş, Bir Sıcak Muhabbet’ olarak belirledik. Bu bağlamda, İlçemizde ihtiyaç sahibi ailelerimizi birlikte tespit edeceğiz” dedi.

Toplantıda, iftar programları ile ilgili olarak, mahallelerde ne gibi etkinliklerin yapılabileceği istişare edildi.

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap


Copyright © 2017. Tüm Hakları derneğimize aittir Erzincan-Kemah-Çiğdemli Köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
Site Yönetimi: Emre Özdeş